Все що стосується кадрів

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Наша компанія
Все що стосується кадрів. Місія компанії PYVOVARENKO.COM - забезпечення оптимальних рішень для Вашого бізнесу, як в напрямку кадрів, так і в напрямоку їх продуктивної взаємодії.
Наші послуги

HR SММ

Послуга SММ забезпечить впізнаваність бренду Вашої агенції чи Вашого клієнта у соціальних медіа, де пошукачі роботи проводять вільний час та шукають нові можливості. Побудова репутації у соціальних медіа - прямий шлях до серця клієнта. Крім того, це своєрідне поєднання маркетингу та піару Вашого бізнесу.

Профайлінг (профорієнтація) кандидата та роботодавця

Створення психологічного портрету кандидата, який шукає роботу, підвищує шанс для Вашого клієнта знайти роботу.


Після застосування профайлінгу Ваш пошукач знайде не просто якусь роботу, а ту, яка більше відповідає його характеру.


Для Вас, як агенції, це також можливість відсіяти з пошукачів тих кандидатів на роботу у компанії Вашого клієнта, які не відповідають рівню компетенцій даної вакансії.


Роботодавцям ця послуга дозволить визначитися з тим, чи підходить працівник найвищому керівництву, що часто стає критично важливим при виборі управлінських посад прямого підпорядкування.

Детектор брехні

Наша послуга допомагає проаналізувати інформації від людини, отриману за допомогою поліграфа (інструментальний) і психолога (неінструментальний спосіб визначення брехні).


Детектор брехні дає змогу отримати необхідну інформацію про кандидата. Це однаково ефективно для перевірки як вже працюючого персоналу, так і нових кандидатів на роботу. А для кадрових агенцій, що шукають домашній персонал VIP-клієнту (няні, хатні робітники, водії, охоронці тощо), це просто надважливо.

Корпоративні навчальні програми для кадрових агенцій

Наша послуга допоможе Вашим працівникам здобути вищий ступінь майстерності у кадровій роботі і позбутись шаблонності у пошуку кандидатів. Ваша компанія стане лідером сегменту завдяки вищим результатами закриття вакансій.

Зв'яжіться з нами
Name
Email
Message
Надіслати
Made in Svit